Pożyczka na święta

Pożyczka na ŚwiętaSzybka Pożyczka na święta online ? Najczęściej szybka pożyczka online kojarzy nam się z firmami typu parabank (Takto Finanse, Soho Credit, Net Credit, VIA SMS, SMS 365, Kruk, Provident, LendOn, Pożyczkaplus, Filarum, Smart Pożyczka), które udzielają szybkiej pożyczki praktycznie każdemu, bez względu na dochody, status majątkowy albo miejsce zamieszkania, którym może być Zamość, Zakopane, Zambrów, Wieliczka, Konin, Płock czy Pułtusk. Ostatnio jednak zapotrzebowanie na pożyczki na święta jest tak duże, że niektóre banki również postanowiły stworzyć konkurencyjne oferty.

[warning]Jedną z nich jest Mini Ratka, pożyczka na dowolny cel, oferowana przez bank PKO BP.  Według tego, co napisano na stronie, skorzystać z Mini Ratki, może każdy kto posiada pełną zdolność do czynności prawnych, posiadający zdolność i wiarygodność kredytową.

Oznacza to zatem, że bank prześwietli nie tylko nasze dotychczasowe zadłużenie, ale sprawdzi również dochody. Zaletą na pewno jest to, że klient może sam wybrać okres kredytowania a nawet zawiesić na trzy miesiące spłatę pożyczki na święta, korzystając z tzw. „wakacji kredytowych”, co może okazać się przydatne jeśli natrafimy na nieprzewidziane trudności finansowe.[/warning]

Korzystając z Mini Ratki możemy pożyczyć od 1000 zł do 150000 zł bez żadnych zabezpieczeń, co ma zwiększyć atrakcyjność kredytu na święta. Z drugiej strony, im więcej pożyczymy, tym więcej będziemy musieli oddać, i może się okazać, że spłata kolejnych rat nas przytłacza. Trudno zatem jednoznacznie ocenić ten produkt i polecić go, albo całkowicie skreślić, bo zależy to od naszych preferencji. Pewnym jest, że Mini Ratka to zupełnie inny produkt niż pożyczki online, pożyczka bez zaświadczeń czy tania pożyczka na święta.

Nie jest to dobra oferta pożyczki dla bezrobotnych czy studentów i takie osoby raczej jej nie otrzymają. Jeśli więc chcemy skorzystać z pożyczki na święta online albo szybkiej chwilówki przez internet lepiej znaleźć coś mniej skomplikowanego, choć niekoniecznie tańszego a Mini Ratkę zostawić tym, którym przyda się tania pożyczka na święta.

Jeśli oferta Mini Ratki na pożyczki świąteczne nie jest dla Ciebie zadowalająca, porównaj inne możliwości i w tym celu przeglądnij ranking pożyczek grudzień.

[Głosów:1    Średnia:5/5]